Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Książka teleadresowa

Centralne Muzuem Jeńców Wojennych


Dyrekcja, Dział Naukowy, Archiwum, Dział Finansowy, Dział Administracyjno-Gospodarczy, Sekcja Komunikacji i Wizerunku

ul. Minorytów 3, 45-017 Opole
tel./fax (77) 453 78 72,  (77) 453 92 16
e-mail: cmjw@cmjw.pl
NIP: 754-24-65-897


Dział Edukacji i Wystaw, Dział Zbiorów i Konserwacji

ul. Muzealna 4, 48-316 Łambinowice
tel./fax (77) 434 34 75
e-mail: lambinowice@cmjw.pl


Dyrektor

dr Violetta Rezler-Wasielewska
e-mail: v.rezler_wasielewska@cmjw.pl


Zastępca Dyrektora

dr Renata Kobylarz-Buła,
e-mail: r.kobylarz@cmjw.pl


Dział Naukowy

Kierownik: dr Piotr Stanek
e-mail: p.stanek@cmjw.pl


Dział Zbiorów i Konserwacji

Kierownik: mgr Elżbieta Góra
e-mail: e.gora@cmjw.pl


Dział Edukacji i Wystaw

Kierownik: dr Anna Wickiewicz
e-mail: a.wickiewicz@cmjw.pl


Archiwum

Kierownik: mgr Iwona Biegun
e-mail: i.biegun@cmjw.pl


Dział Finansowy

Kierownik: mgr Wioletta Błaut
e-mail: w.blaut@cmjw.pl


Dział Administracyjno-Gospodarczy

Kierownik: mgr inż. Ewa Przybylska
e-mail: e.przybylska@cmjw.pl


Sekcja Komunikacji i Wizerunku

dr Marek Cieśliński
e-mail: m.cieslinski@cmjw.pl

Wersja XML